PROGRAM BRYDŻOBRANIA – WCZASY BRYDŻOWE

Dzień 1 /sobota/
od godz. 13.00 -dojazd i zakwaterowanie

godz. 15.00 – 18.30 TURNIEJ nr 1 /maxy 24-30 rozdań/ – /2/
godz. 18.30 – 19.30 kolacja
godz. 19.30 – 24.00 TURNIEJ nr 2 /maxy 24-30 rozdań/ – /3/

                       OTP*  NOCNY TURNIEJ WCZASOWY

                       Z NAGRODAMI 200-, 100-, 50-, dla trzech najlepszych par

 

Dzień 2 /niedziela/
godz. 08.00 – 09.00 śniadanie
godz. 09.00 – 13.30 czas wolny, do dyspozycji uczestników
godz.13.30 – 14.30 obiad
godz. 14.30 – 18.30 TURNIEJ nr 3 /maxy 24-30 rozdań/  – /2/ – PAJĄCZEK
godz. 18.30 – 19.30 kolacja
godz. 19.30 – 23.00 TURNIEJ nr 4 /maxy 24-30 rozdań/ – /3/ 

 

Dzień 3 /poniedziałek/
godz. 08.00 – 00.90 śniadanie
czas do własnej dyspozycji
godz.13.30 – 14.30  obiad
godz. 14.30 – 18.30 TURNIEJ nr 5 /maxy 24-30 rozdań/  – /2/
godz. 18.30 – 19.30 kolacja
godz. 19.30 – 23.00 TURNIEJ nr 6 /KMP na maxy/ – /3/

                           

 

Dzień 4 /wtorek/
godz. 08.00 – 09.00 śniadanie
Czas do własnej dyspozycji 
godz.13.30 – 14.30 obiad 
godz. 14.30 – 18.30 TURNIEJ nr 7 /maxy 24-30 rozdań/ – /4/
godz. 18.30 – 19.30 kolacja
godz. 19.30 – 23.00 TURNIEJ nr 8  /maxy 24-30 rozdań  – /2/ 

            

 

Dzień 5 /środa/
godz. 07.30 – 09.00 śniadanie
WYCIECZKA  08.30-18.30
Osoby , które nie uczestniczą w wycieczce, obiad zakupują we własnym zakresie
godz. 18.30 – 19.30 kolacja
godz. 19.30 – 23.00 TURNIEJ nr 9 /maxy 24-30 rozdań – /2/

 

Dzień 6 /czwartek/
godz. 08.00 – 09.00 śniadanie
godz. 09.00 –  13.30 TURNIEJ nr 0 /maxy INDYWIDUALNY/ –  /3/

13.30 – 14.30 obiad
godz. 14.30 – 18.30 TURNIEJ nr 10 /maxy 24-30 rozdań/  – /2/ -PAJĄCZEK
godz. 18.30 – 19.30 kolacja
godz. 19.30 – 23.00 TURNIEJ nr 11 /maxy 24-30 rozdań/ – 4/ 

 

Dzień 7 /piątek/

godz. 08.00 – 09.00 śniadanie
godz. 09.30 – 13.30 TURNIEJ nr 12 /maxy 24-30 rozdań/ – /2/

13.30 – 14.30 obiad

czas do własnej dyspozycji
godz. 18.30 – 19.30 kolacja

od godz. 19.30 spotkanie pożegnalne, rozdanie nagród, muzyka 

Dzień 8 /sobota/
godz. 07.30 – 08.30 śniadanie
do godz. 12.00 wykwaterowanie

 

SĘDZIUJE:  Jakub JAGODZIŃSKI 

                    /były Akademicki Mistrz Świata w brydżu sportowym/